XVII Konferencja Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego. NEUROLOGIA WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO. 17 października 2026 r.
Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego UJD zaprasza do udziału w XVII Konferencji Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego, której tematem przewodnim będzie „Neurologia wczoraj, dziś i jutro”.
17 października 2026 r. (sobota)
godz. 9:00
Aula 1.01 Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
ul. Zbierskiego 2/4
Wydarzenie współorganizowane jest przez:
- Towarzystwo Lekarskie Częstochowskie,
- Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie,
- Okręgową Izbę Lekarską w Częstochowie,
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie,
- Urząd Miasta Częstochowy.
Konferencja została objęta Patronatem Honorowym m.in. JE Arcybiskupa Wacława Depo Metropolity Częstochowskiego , Senatora RP dra Wojciecha Koniecznego, Prezydenta Miasta Częstochowy, Rektora UJD , Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego , Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Częstochowie.
Uczestnicy otrzymają 10 punktów edukacyjnych. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – lekarzy, pracowników ochrony zdrowia, studentów kierunków medycznych oraz pasjonatów współczesnej neurologii.
Szczegółowy program konferencji: link

Data dodania: 23 czerwca 2026